SHOWBIZ

Nëna dhe njëra nga motrat Mustafa feston ditëlindjen, pamje nga festa e familjes Mustafa

Motrat Mustafa janë këngëtaret që shumë të dashura kosovare.

Këngët e tyre janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në asnjë festë familjare.

Krahas muzikës, ato janë shumë të përfolura edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Sot, nëna dhe njëra nga motrat feston ditëlindjen e sigurisht kanë organizuar një festë.

E Lulja ka ndarë me ndjekësit pamje nga festa e familjes./ORAinfo/

Loading...

Motrat Mustafa janë këngëtaret që shumë të dashura kosovare.

Këngët e tyre janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në asnjë festë familjare.

Krahas muzikës, ato janë shumë të përfolura edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Sot, nëna dhe njëra nga motrat feston ditëlindjen e sigurisht kanë organizuar një festë.

E Lulja ka ndarë me ndjekësit pamje nga festa e familjes./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nëna dhe njëra nga motrat Mustafa feston ditëlindjen, pamje nga festa e familjes Mustafa Nëna dhe njëra nga motrat Mustafa feston ditëlindjen, pamje nga festa e familjes MustafaRating: 5.0
To Top