SHOWBIZ

Nëna e Afronës shumë e zonja në kuzhinë, shikoni ҫfarë ka gatuar për vajzën e saj

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar gatimin që ka bërë nëna për të./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Përmes fotos së fundit ajo ka treguar gatimin që ka bërë nëna për të./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nëna e Afronës shumë e zonja në kuzhinë, shikoni ҫfarë ka gatuar për vajzën e saj Nëna e Afronës shumë e zonja në kuzhinë, shikoni ҫfarë ka gatuar për vajzën e sajRating: 5.0
To Top