SHOWBIZ

Nënë e tre fëmijëve, por ‘Xhbanja’ provokon rëndë me fotografinë e fundit

Arjola Demiri është një aktore tejet e dashur për publikun.

Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin ‘O sa mirë’ ajo që e bëri tejet të pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Xhbanen e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e shtrirë dhe po duket shumë provokative./ORAinfo/

Loading...

Arjola Demiri është një aktore tejet e dashur për publikun.

Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin ‘O sa mirë’ ajo që e bëri tejet të pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Xhbanen e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e shtrirë dhe po duket shumë provokative./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nënë e tre fëmijëve, por ‘Xhbanja’ provokon rëndë me fotografinë e fundit Nënë e tre fëmijëve, por ‘Xhbanja’ provokon rëndë me fotografinë e funditRating: 5.0
To Top