SHOWBIZ

Një baba si Albatriti, kështu ia plotëson dëshirat binjakëve kur Egzona nuk është në shtëpi

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një çift shumë i përfolur në publikun kosovar.

Krahas profesioneve të tyre, çifti janë shumë të përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Ata janë pridër të tre fëmijëve dhe nuk hezitojnë të tregojnë sa prindër të përkushtuar janë.

Sot, Albatriti ka publikuar një foto ku tregon se si po kujdeset për binjakët kur Egzona nuk është në shtëpi./ORAinfo/

Loading...

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një çift shumë i përfolur në publikun kosovar.

Krahas profesioneve të tyre, çifti janë shumë të përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Ata janë pridër të tre fëmijëve dhe nuk hezitojnë të tregojnë sa prindër të përkushtuar janë.

Sot, Albatriti ka publikuar një foto ku tregon se si po kujdeset për binjakët kur Egzona nuk është në shtëpi./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një baba si Albatriti, kështu ia plotëson dëshirat binjakëve kur Egzona nuk është në shtëpi Një baba si Albatriti, kështu ia plotëson dëshirat binjakëve kur Egzona nuk është në shtëpiRating: 5.0
To Top