SHOWBIZ

Një bukuri natyrale si kjo e vajzës së Remzies, mahnit me pamjen e fundit

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një bukuri natyrale si kjo e vajzës së Remzies, mahnit me pamjen e fundit Një bukuri natyrale si kjo e vajzës së Remzies, mahnit me pamjen e funditRating: 5.0
To Top