SHOWBIZ

Një bukuroshe e rrallë, Adelina i ‘shkrinë’ të gjithë me imazhet e fundit

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nënë e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Së fundi, ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë joshëse.

E sapo dal nga frizerka, Adelina mahnitë me pamjen e saj. /ORAinfo/

Loading...

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nënë e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Së fundi, ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë joshëse.

E sapo dal nga frizerka, Adelina mahnitë me pamjen e saj. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një bukuroshe e rrallë, Adelina i ‘shkrinë’ të gjithë me imazhet e fundit Një bukuroshe e rrallë, Adelina i ‘shkrinë’ të gjithë me imazhet e funditRating: 5.0
To Top