SHOWBIZ

Një ditë pas festës, nusja e Ledrit na prezanton me dhuratën më të bukur që pranoi

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Në foton fundit ajo ka treguar se mbrëmë në festë pranoi si dhuratë edhe një buqetë me lule./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Në foton fundit ajo ka treguar se mbrëmë në festë pranoi si dhuratë edhe një buqetë me lule./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një ditë pas festës, nusja e Ledrit na prezanton me dhuratën më të bukur që pranoi Një ditë pas festës, nusja e Ledrit na prezanton me dhuratën më të bukur që pranoiRating: 5.0
To Top