SHOWBIZ

Një mami bukuroshe si Pajtesa, kaq bukur është rregulluar sonte tek frizerja

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Në foton e fundit shihet se sapo ka daluar nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Në foton e fundit shihet se sapo ka daluar nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një mami bukuroshe si Pajtesa, kaq bukur është rregulluar sonte tek frizerja Një mami bukuroshe si Pajtesa, kaq bukur është rregulluar sonte tek frizerjaRating: 5.0
To Top