SHOWBIZ

Një muaj nga vdekja e vëllait, Sabri Fejzullahu përlot me postimin

Sabri fejzullahu është padyshim një prej këngëtarëve më të dashur kosovarë.

Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare tash e një kohë shumë të gjatë dhe që nga fillimi ishte një ndër më të preferuarit, përcjell ORAinfo.

Krahas projekteve muzikore, Sabriu është aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, një muaj pas vdekjes së vëllait ai përmes një postimi tregon sa shumë po i mungon./ORAinfo/

Loading...

Sabri fejzullahu është padyshim një prej këngëtarëve më të dashur kosovarë.

Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare tash e një kohë shumë të gjatë dhe që nga fillimi ishte një ndër më të preferuarit, përcjell ORAinfo.

Krahas projekteve muzikore, Sabriu është aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, një muaj pas vdekjes së vëllait ai përmes një postimi tregon sa shumë po i mungon./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një muaj nga vdekja e vëllait, Sabri Fejzullahu përlot me postimin Një muaj nga vdekja e vëllait, Sabri Fejzullahu përlot me postiminRating: 5.0
To Top