SHOWBIZ

Një nënë si Kaltrina, publikon një moment shumë të ëmbël me vajzat e saj

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Sot ajo ka publikuar një moment shumë të ëmbël me dy vajzat e saj./ORAinfo/

Loading...

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Sot ajo ka publikuar një moment shumë të ëmbël me dy vajzat e saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një nënë si Kaltrina, publikon një moment shumë të ëmbël me vajzat e saj Një nënë si Kaltrina, publikon një moment shumë të ëmbël me vajzat e sajRating: 5.0
To Top