SHOWBIZ

Një nuse me fat si Learta, shikoni sa shumë kujdesen kunatat për të

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi, zë gjithmonë hapsirë në shkrimet e medieve rozë.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Learta u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Learta është e përfolur edhe për raportin me kunatat e saj.

Së fundi, ato kanë publikuar një foto ku shihet se Njomza e ka bërë nuse Leartën, e Gresa nuk ka hezituar ta ndajë këtë imazh me ndjekësit./ORAinfo/

Loading...

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi, zë gjithmonë hapsirë në shkrimet e medieve rozë.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Learta u bë tejet e pëlqyer, përcjell KosovaToday.

Learta është e përfolur edhe për raportin me kunatat e saj.

Së fundi, ato kanë publikuar një foto ku shihet se Njomza e ka bërë nuse Leartën, e Gresa nuk ka hezituar ta ndajë këtë imazh me ndjekësit. /KosovaToday/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një nuse me fat si Learta, shikoni sa shumë kujdesen kunatat për të Një nuse me fat si Learta, shikoni sa shumë kujdesen kunatat për tëRating: 5.0
To Top