INTERESTING

Një video amatore që po qarkullon në rrjetet sociale po bën xhiron e botës (Video)

Një video amatore që po qarkullon në rrjetet sociale po bën xhiron e botës
Loading...

Një video amatore që po qarkullon në rrjetet sociale po bën xhiron e botës, kjo për faktin se në të shfaqen dy djem të moshës dyvjeçare të cilët me sa duket ishin përmalluar për njëri-tjetrin, sepse në momentin që takohen nuk mund të ndalen duke u përqafuar.

Michael Cisneros ka shpërndarë videon emocionuese të Maxwell dhe Finnegan, të cilët vrapojnë në përqafim të njëri-tjetrit në një rrugë në qytetin e New Yorkut, transmeton KosovaToday.

E prej se është shpërndarë videoja është shikuar nga më shumë se 11 mijë persona dhe ka nxitur mijëra komente pozitive, duke thënë shumica se ata duhet të shërbejnë si model edhe për të rriturit.

Ata janë takua për herë të parë një vit më parë dhe sipas babait të Cisneros që deklaroi për ABC News, prej atëherë dyshja janë bërë të pandashëm. /KosovaToday/

Një video amatore që po qarkullon në rrjetet sociale po bën xhiron e botës

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një video amatore që po qarkullon në rrjetet sociale po bën xhiron e botës (Video) Një video amatore që po qarkullon në rrjetet sociale po bën xhiron e botës (Video)Rating: 5.0
To Top