SHOWBIZ

Një zonjë që ‘çmend’, Sasa mahnit me pamjen e fundit

Ajo është një prej aktoreve më aktive në Kosovë.

Adriana Matoshi është tejet e dashur për publikun dhe të gjitha rolet e saj u bënë tejet të pëlqyera sidomos ai i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ajo është vazhdimisht e pranishme me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë,e me këtë veshje po duket si një zonjë e rëndë./ORAinfo/

Loading...

Ajo është një prej aktoreve më aktive në Kosovë.

Adriana Matoshi është tejet e dashur për publikun dhe të gjitha rolet e saj u bënë tejet të pëlqyera sidomos ai i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ajo është vazhdimisht e pranishme me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë,e me këtë veshje po duket si një zonjë e rëndë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një zonjë që ‘çmend’, Sasa mahnit me pamjen e fundit Një zonjë që ‘çmend’, Sasa mahnit me pamjen e funditRating: 5.0
To Top