SHOWBIZ

Një zonjë si Ariana, shfaqet plot stil nga shtëpia e saj në Brezovicë

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë aktive me postime në rrjete sociale, sot Ariana ka postuar një foto nga shtëpia e saj në Brezovicë.

E veshja e saj plot stil është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë aktive me postime në rrjete sociale, sot Ariana ka postuar një foto nga shtëpia e saj në Brezovicë.

E veshja e saj plot stil është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Një zonjë si Ariana, shfaqet plot stil nga shtëpia e saj në Brezovicë Një zonjë si Ariana, shfaqet plot stil nga shtëpia e saj në BrezovicëRating: 5.0
To Top