OTHER

Njihuni me 92-vjeçaren që po u “merr” burrat edhe vajzave të reja (FOTO)

Baddie Winkle është gjyshja më trendi e Instagramit. Ajo konkurron fort edhe vajzat e reja, pasi jo vetëm që guxon me veshjen dhe stilin, por numëron plot 3.8 milionë ndjekës në Instagram.

Pozat e saj provokuese marrim mijëra pëlqime dhe komente, duke e përgëzuar për guxim dhe energjinë që ka si një 92-vjeçare.

Fotot ia bën mbesa e saj, e cila duket se fiton mjaft mirë nga gjyshja 92-vjeçare.

Loading...

Baddie Winkle është gjyshja më trendi e Instagramit. Ajo konkurron fort edhe vajzat e reja, pasi jo vetëm që guxon me veshjen dhe stilin, por numëron plot 3.8 milionë ndjekës në Instagram.

Pozat e saj provokuese marrim mijëra pëlqime dhe komente, duke e përgëzuar për guxim dhe energjinë që ka si një 92-vjeçare.

Fotot ia bën mbesa e saj, e cila duket se fiton mjaft mirë nga gjyshja 92-vjeçare.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Njihuni me 92-vjeçaren që po u “merr” burrat edhe vajzave të reja (FOTO) Njihuni me 92-vjeçaren që po u “merr” burrat edhe vajzave të reja (FOTO)Rating: 5.0
To Top