SHOWBIZ

Njihuni me familjen e Nexhat Osmanin, gruaja e tij mori gjithë vëmendjen

Nexhat Osmani është këngëtari shumë i njohur dhe i pëlqyer shqiptar.

Këngët e tij nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Përveç për profesionin, Nexhati është shumë i komentuar edhe për jetën e tij private.

Nexhati është një baba dhe burrë shumë i përkushtuar.

Në fotot e familjes së tij, është padyshim gruaja e tij ajo që merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Nexhat Osmani është këngëtari shumë i njohur dhe i pëlqyer shqiptar.

Këngët e tij nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Përveç për profesionin, Nexhati është shumë i komentuar edhe për jetën e tij private.

Nexhati është një baba dhe burrë shumë i përkushtuar.

Në fotot e familjes së tij, është padyshim gruaja e tij ajo që merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Njihuni me familjen e Nexhat Osmanin, gruaja e tij mori gjithë vëmendjen Njihuni me familjen e Nexhat Osmanin, gruaja e tij mori gjithë vëmendjenRating: 5.0
To Top