OTHER

Njihuni me shqiptaren që puth çdo burrë në botë për një foto në Instagram (FOTO)

Nëse për çdo femër është e rëndësishme që të eksplorojë botën me njeriun e zemrës, nuk ndodh kështu për shqiptaren nga Kosova, Kristiana Kuqi.

Ajo ka marrë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale për faktin se ka realizuar foto në monumentet më të famshme në botë duke u puthur me të huaj të rastësishëm.

Kuqi thotë se i ka kërkuar një personi të rastit “që ta puthte në Kullën Eiffel, në mënyrë që të mund të pretendonte se kaloi një kohë romantike në Paris”.

Loading...

Nëse për çdo femër është e rëndësishme që të eksplorojë botën me njeriun e zemrës, nuk ndodh kështu për shqiptaren nga Kosova, Kristiana Kuqi.

Ajo ka marrë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale për faktin se ka realizuar foto në monumentet më të famshme në botë duke u puthur me të huaj të rastësishëm.

Kuqi thotë se i ka kërkuar një personi të rastit “që ta puthte në Kullën Eiffel, në mënyrë që të mund të pretendonte se kaloi një kohë romantike në Paris”.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Njihuni me shqiptaren që puth çdo burrë në botë për një foto në Instagram (FOTO) Njihuni me shqiptaren që puth çdo burrë në botë për një foto në Instagram (FOTO)Rating: 5.0
To Top