SHOWBIZ

Njomza e grimon vajzën si nuse, shikoni si po duket mbesa e Shyhretes

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se e ka grimuar vajzën e saj, e Elira po duket si të ishtë nuse./ORAinfo/

Loading...

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se e ka grimuar vajzën e saj, e Elira po duket si të ishtë nuse./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Njomza e grimon vajzën si nuse, shikoni si po duket mbesa e Shyhretes Njomza e grimon vajzën si nuse, shikoni si po duket mbesa e ShyhretesRating: 5.0
To Top