SHOWBIZ

Nora del nga frizerja e vishet me fustan ‘vezullues’, lë nën ‘hije’ koleget e saj me këtë pamje

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në pamjen e fundit ajo është shfaqur më ‘vezulluese’ se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në pamjen e fundit ajo është shfaqur më ‘vezulluese’ se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nora del nga frizerja e vishet me fustan ‘vezullues’, lë nën ‘hije’ koleget e saj me këtë pamje Nora del nga frizerja e vishet me fustan ‘vezullues’, lë nën ‘hije’ koleget e saj me këtë pamjeRating: 5.0
To Top