SHOWBIZ

Nora do ta bëjë pishman Robertin për ndarjen, shfaqet super-hot në paraqitjen e fundit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo po duket super-hot./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo po duket super-hot./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nora do ta bëjë pishman Robertin për ndarjen, shfaqet super-hot në paraqitjen e fundit Nora do ta bëjë pishman Robertin për ndarjen, shfaqet super-hot në paraqitjen e funditRating: 5.0
To Top