SHOWBIZ

Nora do të ‘ҫmendet’ nga pamja e fundit e Robertit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Roberti sonte është shfaqur i veshur shumë elegant, e duket se me këtë pamje do ta ‘ҫmend’ Norën./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Roberti sonte është shfaqur i veshur shumë elegant, e duket se me këtë pamje do ta ‘ҫmend’ Norën./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nora do të ‘ҫmendet’ nga pamja e fundit e Robertit Nora do të ‘ҫmendet’ nga pamja e fundit e RobertitRating: 5.0
To Top