SHOWBIZ

Nora Istrefi ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta besoni si po duket me pamjen e re

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo duket sikur e ka hapur ngjyrën e flokëve për një nuancë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo duket sikur e ka hapur ngjyrën e flokëve për një nuancë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nora Istrefi ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta besoni si po duket me pamjen e re Nora Istrefi ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta besoni si po duket me pamjen e reRating: 5.0
To Top