SHOWBIZ

Nora kujdeset shumë për Reneen, kaq bukur e ka veshur atë

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.
Ata nga kjo martesë kanë edhe një vajzë, Reneen.

E Nora shpeshëherë publikon foto dhe video të vajës së saj. Ajo sot ka publikuar një video ku Renne shfaqet në disponim të mirë.

Ndërsa kombinimi i saj në veshje merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.
Ata nga kjo martesë kanë edhe një vajzë, Reneen.

E Nora shpeshëherë publikon foto dhe video të vajës së saj. Ajo sot ka publikuar një video ku Renne shfaqet në disponim të mirë.

Ndërsa kombinimi i saj në veshje merr gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nora kujdeset shumë për Reneen, kaq bukur e ka veshur atë Nora kujdeset shumë për Reneen, kaq bukur e ka veshur atëRating: 5.0
To Top