SHOWBIZ

Nora ndez rrjetin me foton e fundit, shfaqet në shtrat me këtë mashkull

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë Butrintit me të cilin pritet ta sjellin këngën e re./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë Butrintit me të cilin pritet ta sjellin këngën e re./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nora ndez rrjetin me foton e fundit, shfaqet në shtrat me këtë mashkull Nora ndez rrjetin me foton e fundit, shfaqet në shtrat me këtë mashkullRating: 5.0
To Top