SHOWBIZ

Nora nuk e ka ndërmend të ndalet, me këtë fustan do t’i lë meshkujt pa gjumë

Këngëtarja kosovare erdhi atraktive në pozat e reja.

Nora Istrefi gjatë muajve të fundit nuk ka qenë shumë aktive me projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.

Por, ajo nuk i lë fansat ta harrojnë përmes fotografive që ndan kohë pas kohe në rrjete sociale, e për të cilat komentohet shumë.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi pranë një veture super-lukoze, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër, të verdhë.

Edhe kësaj radhe, ajo dëshmoi që është një ndër femrat më seksi të estradës dhe që kujdeset shumë për fizikun.

Loading...

Këngëtarja kosovare erdhi atraktive në pozat e reja.

Nora Istrefi gjatë muajve të fundit nuk ka qenë shumë aktive me projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.

Por, ajo nuk i lë fansat ta harrojnë përmes fotografive që ndan kohë pas kohe në rrjete sociale, e për të cilat komentohet shumë.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi pranë një veture super-lukoze, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër, të verdhë.

Edhe kësaj radhe, ajo dëshmoi që është një ndër femrat më seksi të estradës dhe që kujdeset shumë për fizikun.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nora nuk e ka ndërmend të ndalet, me këtë fustan do t’i lë meshkujt pa gjumë Nora nuk e ka ndërmend të ndalet, me këtë fustan do t’i lë meshkujt pa gjumëRating: 5.0
To Top