SHOWBIZ

Nora publikon video të çuditshme, mesazhin e di vetëm ajo!

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një video të çuditshme, ku shfaq disa fytyra të saj.

Çka ka dashur të thotë me këtë video Nora, e di vetëm ajo. /ORAinfo/

Për më tepër shikoni videon…

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një video të çuditshme, ku shfaq disa fytyra të saj.

Çka ka dashur të thotë me këtë video Nora, e di vetëm ajo. /ORAinfo/

Për më tepër shikoni videon…

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nora publikon video të çuditshme, mesazhin e di vetëm ajo! Nora publikon video të çuditshme, mesazhin e di vetëm ajo!Rating: 5.0
To Top