SHOWBIZ

Nora si ‘kukull’ e vërtetë sonte, do ta ‘ҫmend’ Robertin

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit po vazhdon të bëjë shumë bujë në publik.

Ata i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot Nora ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet seksi./ORAinfo/

Loading...

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit po vazhdon të bëjë shumë bujë në publik.

Ata i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot Nora ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet seksi./ORAinfo/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nora si ‘kukull’ e vërtetë sonte, do ta ‘ҫmend’ Robertin Nora si ‘kukull’ e vërtetë sonte, do ta ‘ҫmend’ RobertinRating: 5.0
To Top