SHOWBIZ

Nuk do ta besoni sa vite i ka mbushur djali i hitit “Qingji i vogël”

Djali i hitit “Qingji i vogël” ka festuar ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite i ka mbushur.

Pëllumbi, një emër i njohur i skenës Me zërin e tij të veçantë, Pëllumb Hajdari rrëmbeu zemrat e të vegjëlve.

“Qingji” është kënga e preferuar e fëmijëve, e cila interpretohet me shumë dashuri nga Pëllumbi apo siç njihet “Sherri i vogël”. Kënga që u publikua para tetë vjetësh tani ka mbi 201 milionë klikime.

Ai njihet edhe për këngë të tjera si “Sherri i vogël”, “Qeni”, “Stili travollta”, “Rokoko”, e disa të tjera, ku veçohet paraqitja e tij në videoklipe.

Duket një fëmijë energjik dhe shumë rebel dhe klipet e këngëve kanë skena shumë interesante. U bënë mbi 10 vite që nga debutimi i tij me këngë për fëmijë dhe tani ai sot feston ditëlindjen e 18-të.

Këtë vit ai kreu shkollën e mesme.

Loading...

Djali i hitit “Qingji i vogël” ka festuar ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite i ka mbushur.

Pëllumbi, një emër i njohur i skenës Me zërin e tij të veçantë, Pëllumb Hajdari rrëmbeu zemrat e të vegjëlve.

“Qingji” është kënga e preferuar e fëmijëve, e cila interpretohet me shumë dashuri nga Pëllumbi apo siç njihet “Sherri i vogël”. Kënga që u publikua para tetë vjetësh tani ka mbi 201 milionë klikime.

Ai njihet edhe për këngë të tjera si “Sherri i vogël”, “Qeni”, “Stili travollta”, “Rokoko”, e disa të tjera, ku veçohet paraqitja e tij në videoklipe.

Duket një fëmijë energjik dhe shumë rebel dhe klipet e këngëve kanë skena shumë interesante. U bënë mbi 10 vite që nga debutimi i tij me këngë për fëmijë dhe tani ai sot feston ditëlindjen e 18-të.

Këtë vit ai kreu shkollën e mesme.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuk do ta besoni sa vite i ka mbushur djali i hitit “Qingji i vogël” Nuk do ta besoni sa vite i ka mbushur djali i hitit “Qingji i vogël”Rating: 5.0
To Top