SHOWBIZ

Nuk do ta njihni, nusja e Albanin shfaqet me një stil krejt ndryshe

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një stil ndryshe dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një stil ndryshe dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuk do ta njihni, nusja e Albanin shfaqet me një stil krejt ndryshe Nuk do ta njihni, nusja e Albanin shfaqet me një stil krejt ndrysheRating: 5.0
To Top