SHOWBIZ

Nuk do të besoni, kjo është shuma marramendëse që paguan Afrona vetëm për një veshje

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë e komentuar për veshjet e saj plot stil.

E për t’u dukur bukur duket se ajo shpenzon shuma të mëdha parash.

Për një setër ajo ka paguar 1890 euro kurse vetëm për një çantë, Afrona ka paguar 3800 euro./ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë e komentuar për veshjet e saj plot stil.

E për t’u dukur bukur duket se ajo shpenzon shuma të mëdha parash.

Për një setër ajo ka paguar 1890 euro kurse vetëm për një çantë, Afrona ka paguar 3800 euro./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuk do të besoni, kjo është shuma marramendëse që paguan Afrona vetëm për një veshje Nuk do të besoni, kjo është shuma marramendëse që paguan Afrona vetëm për një veshjeRating: 5.0
To Top