SHOWBIZ

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Leonora Jakupi

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo po duket më e shëndoshë se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Loading...

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo po duket më e shëndoshë se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Leonora Jakupi Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Leonora JakupiRating: 5.0
To Top