SHOWBIZ

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Learta kur ishte e vogël!

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Leartën e gjejmë tejet aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku tregon si ka qenë e vogël. Learta e bën një krahasim me djalin e saj, Matinin kur ajo ishte e vogël.

Ngjashmërie do t’iu lë gojë hapur.

“Matini dhe unë fotografuar në të njejtën moshë”, e ka përshkuar foton Learta. /ORAinfo/

Loading...

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Leartën e gjejmë tejet aktive me postime në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku tregon si ka qenë e vogël. Learta e bën një krahasim me djalin e saj, Matinin kur ajo ishte e vogël.

Ngjashmërie do t’iu lë gojë hapur.

“Matini dhe unë fotografuar në të njejtën moshë”, e ka përshkuar foton Learta. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Learta kur ishte e vogël! Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Learta kur ishte e vogël!Rating: 5.0
To Top