SHOWBIZ

Nuk do t’ju besoni syve, ja sa ka paguar Luana vetëm për një fustan

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

E për t’u dukur bukur Luanë duket se shpenzona shumë të mëdha parash.

Ajo vetë për një fustan ka paguar 4998./ORAinfo/

Loading...

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

E për t’u dukur bukur Luanë duket se shpenzona shumë të mëdha parash.

Ajo vetë për një fustan ka paguar 4998./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuk do t’ju besoni syve, ja sa ka paguar Luana vetëm për një fustan Nuk do t’ju besoni syve, ja sa ka paguar Luana vetëm për një fustanRating: 5.0
To Top