SHOWBIZ

Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë i ngjan motra Adelina Tahirit

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo është edhe familja e saj.

E vëmendje të madhe merr edhe motra e saj, Diana e cila është një kopje e motrës./ORAinfo/

Loading...

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo është edhe familja e saj.

E vëmendje të madhe merr edhe motra e saj, Diana e cila është një kopje e motrës./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë i ngjan motra Adelina Tahirit Nuk do t’ju besoni syve, kaq shumë i ngjan motra Adelina TahiritRating: 5.0
To Top