SHOWBIZ

Nuk i shpëton as Afrona, edhe ajo i ka fryrë buzët?

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit buzët e saj po duken paksa të fryra.

A thua i ka fryrë, apo është thjeshtë ndonjë efekt?!/ORAinfo/

Loading...

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit buzët e saj po duken paksa të fryra.

A thua i ka fryrë, apo është thjeshtë ndonjë efekt?!/ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuk i shpëton as Afrona, edhe ajo i ka fryrë buzët? Nuk i shpëton as Afrona, edhe ajo i ka fryrë buzët?Rating: 5.0
To Top