SHOWBIZ

Nuk ndalet Dafina, bën tatoo në një vend intim dhe e publikon atë!

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri nuk mjaftohet asnjëherë me tatuazhe.

Edhe pse numëron disa të tilla në pjesë të ndryshme të trupit, Dafina Zeqiri vazhdon të realizojë ende të tjera.

Kështu veproi edhe së fundi, teksa publikoi një video gjatë procesit kur po bënte një tjetër tatuazh në trup, por që pastaj nuk e tregoi rezultatin e saj.

Dafina së fundi ka zgjedhur të pushojë disa ditë në bregdetin shqiptar, kurse po shijon suksesin e këngëve të fundit.

“Million dollar” titullohet projekti i ri nga Dafina, këngë e cila u prit shumë mirë në publik.

Loading...

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri nuk mjaftohet asnjëherë me tatuazhe.

Edhe pse numëron disa të tilla në pjesë të ndryshme të trupit, Dafina Zeqiri vazhdon të realizojë ende të tjera.

Kështu veproi edhe së fundi, teksa publikoi një video gjatë procesit kur po bënte një tjetër tatuazh në trup, por që pastaj nuk e tregoi rezultatin e saj.

Dafina së fundi ka zgjedhur të pushojë disa ditë në bregdetin shqiptar, kurse po shijon suksesin e këngëve të fundit.

“Million dollar” titullohet projekti i ri nga Dafina, këngë e cila u prit shumë mirë në publik.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuk ndalet Dafina, bën tatoo në një vend intim dhe e publikon atë! Nuk ndalet Dafina, bën tatoo në një vend intim dhe e publikon atë!Rating: 5.0
To Top