SHOWBIZ

Nuk po e fsheh më, Roberti na prezanton me bjondinën e tij bukuroshe

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai është parë me një bjondinë, me të cilën duket se po përgatit një projekt të ri./ORAinfo/

Loading...

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai është parë me një bjondinë, me të cilën duket se po përgatit një projekt të ri./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuk po e fsheh më, Roberti na prezanton me bjondinën e tij bukuroshe Nuk po e fsheh më, Roberti na prezanton me bjondinën e tij bukurosheRating: 5.0
To Top