SHOWBIZ

Nuri i shtatzënisë, nusja e Ledrit shfaqet më e bukur se kurrë

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E është Sara ajo më aktivja me postime me rrjete sociale.

Shtatzënia e ka zbukurar edhe më shumë Sarën, e këtë e shohim edhe në foton e fundit të saj./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E është Sara ajo më aktivja me postime me rrjete sociale.

Shtatzënia e ka zbukurar edhe më shumë Sarën, e këtë e shohim edhe në foton e fundit të saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nuri i shtatzënisë, nusja e Ledrit shfaqet më e bukur se kurrë Nuri i shtatzënisë, nusja e Ledrit shfaqet më e bukur se kurrëRating: 5.0
To Top