SHOWBIZ

Nusja e Albanit e veshur me shumë stil, ky detaj në pamjen e saj mori tërë vëmendjen

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil dhe është ҫanta e saj që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë stil dhe është ҫanta e saj që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Albanit e veshur me shumë stil, ky detaj në pamjen e saj mori tërë vëmendjen Nusja e Albanit e veshur me shumë stil, ky detaj në pamjen e saj mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top