SHOWBIZ

Nusja e Albanit niset për punë, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se po niset për punë dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Loading...

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se po niset për punë dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Albanit niset për punë, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë Nusja e Albanit niset për punë, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetëRating: 5.0
To Top