SHOWBIZ

Nusja e Goldit lajmërohet nga pushimet, habiti të gjithë me këtë stil të veshjes

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet, ku mori vëmendjen me stilin e saj./ORAinfo/

Loading...

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet, ku mori vëmendjen me stilin e saj./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Goldit lajmërohet nga pushimet, habiti të gjithë me këtë stil të veshjes Nusja e Goldit lajmërohet nga pushimet, habiti të gjithë me këtë stil të veshjesRating: 5.0
To Top