SHOWBIZ

Nusja e Kemalit e merr veten pas lindjes, aktorja ‘çmend’ me pamjen

Fahrije Evcen dhe Burak Ozcivit janë dy aktorë shumë të njohur dhe të pëlqyer turk.

Që të dy morën zemrat e publikut si në Turqi ashtu edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Çifti para pak viteve janë bërë prindër për herë të parë.

E pas lindjes së fjalit, fahriye duket se e ka marrë veten dhe në imazhin e fundit ajo shfaqet mahnitëse./ORAinfo/

Loading...

Fahrije Evcen dhe Burak Ozcivit janë dy aktorë shumë të njohur dhe të pëlqyer turk.

Që të dy morën zemrat e publikut si në Turqi ashtu edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Çifti para pak viteve janë bërë prindër për herë të parë.

E pas lindjes së fjalit, fahriye duket se e ka marrë veten dhe në imazhin e fundit ajo shfaqet mahnitëse./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Kemalit e merr veten pas lindjes, aktorja ‘çmend’ me pamjen Nusja e Kemalit e merr veten pas lindjes, aktorja ‘çmend’ me pamjenRating: 5.0
To Top