SHOWBIZ

Nusja e ‘Kemalit’ komplekson të gjitha vajzat me këtë pamje

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të pëlqyer turk.

Me rolet e tij arriti të ketë shumë fansa si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, shkruan ORAinfo.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘Kara Sevda’.

Ai dhe gruaja e tij, Fahriye Evcen, dje janë bërë prindër për herë të parë, e tashmë të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Sot Fahriye ka publikuar një foto në të cilën shihet me shumë pak grim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të pëlqyer turk.

Me rolet e tij arriti të ketë shumë fansa si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, shkruan ORAinfo.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘Kara Sevda’.

Ai dhe gruaja e tij, Fahriye Evcen, dje janë bërë prindër për herë të parë, e tashmë të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale.

Sot Fahriye ka publikuar një foto në të cilën shihet me shumë pak grim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e ‘Kemalit’ komplekson të gjitha vajzat me këtë pamje Nusja e ‘Kemalit’ komplekson të gjitha vajzat me këtë pamjeRating: 5.0
To Top