SHOWBIZ

Nusja e Ledrit e veshur me fustan shumë të shkurtër, provokon edhe me barkun e fryrë

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sara po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër, ku ka ekspozuar barkun e fryrë./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Sara po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër, ku ka ekspozuar barkun e fryrë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Ledrit e veshur me fustan shumë të shkurtër, provokon edhe me barkun e fryrë Nusja e Ledrit e veshur me fustan shumë të shkurtër, provokon edhe me barkun e fryrëRating: 5.0
To Top