SHOWBIZ

Nusja e Ledrit nuk ndalet, kësaj radhe ka ‘goditur’ fort me veshje

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Loading...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një çift tejet i lakuar në mediat rozë.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Sara është ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Ledrit nuk ndalet, kësaj radhe ka ‘goditur’ fort me veshje Nusja e Ledrit nuk ndalet, kësaj radhe ka ‘goditur’ fort me veshjeRating: 5.0
To Top