SHOWBIZ

Nusja e Medës shfaqet pa pikë grimi, nuk po duket në gjendje aspak të mirë

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet pa pikë grimi dhe nuk po duket në gjendje aq të mirë./ORAinfo/

Loading...

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet pa pikë grimi dhe nuk po duket në gjendje aq të mirë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Medës shfaqet pa pikë grimi, nuk po duket në gjendje aspak të mirë Nusja e Medës shfaqet pa pikë grimi, nuk po duket në gjendje aspak të mirëRating: 5.0
To Top