SHOWBIZ

Nusja e Milotit del për shetitje me djalin, habiti të gjithë me format e saj trupore

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen, shkruan ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Në foton e fundit shihet se e ka nxjerrë djalin për shetitje dhe format e saj trupore morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen, shkruan ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Në foton e fundit shihet se e ka nxjerrë djalin për shetitje dhe format e saj trupore morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Milotit del për shetitje me djalin, habiti të gjithë me format e saj trupore Nusja e Milotit del për shetitje me djalin, habiti të gjithë me format e saj truporeRating: 5.0
To Top