SHOWBIZ

Nusja e Milotit fle me grim, befasoi ndjekësit me këtë gjendje të saj

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen, shkruan ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e shtrirë dhe me grim të rëndë./ORAinfo/

Loading...

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen, shkruan ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e shtrirë dhe me grim të rëndë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Milotit fle me grim, befasoi ndjekësit me këtë gjendje të saj Nusja e Milotit fle me grim, befasoi ndjekësit me këtë gjendje të sajRating: 5.0
To Top