SHOWBIZ

Nusja e Milotit lajmërohet nga shtëpia e tyre në Kosovë, veshja e saj mori tërë vëmendjen

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen, shkruan ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Në foton e fundit ajo është lajmëruar nga Kosova dhe si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.

Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen, shkruan ORAinfo.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private e sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Në foton e fundit ajo është lajmëruar nga Kosova dhe si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Milotit lajmërohet nga shtëpia e tyre në Kosovë, veshja e saj mori tërë vëmendjen Nusja e Milotit lajmërohet nga shtëpia e tyre në Kosovë, veshja e saj mori tërë vëmendjenRating: 5.0
To Top