SHOWBIZ

Nusja e Nexhatit me një stil krejt ndryshe, nuk do ta njihni në foton e fundit

Xhevahire Osmani është gruaja e këngëtarit të njohur, Nexhat Osmanit.

Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Xhevahirja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me një stil sportiv dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Loading...

Xhevahire Osmani është gruaja e këngëtarit të njohur, Nexhat Osmanit.

Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Xhevahirja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me një stil sportiv dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Nusja e Nexhatit me një stil krejt ndryshe, nuk do ta njihni në foton e fundit Nusja e Nexhatit me një stil krejt ndryshe, nuk do ta njihni në foton e funditRating: 5.0
To Top